Strona główna
FORUM
Co nowego?
FAQ
Linki
Bannery
Userbary

Twórcy
Obsada
O serialu
Spis odcinków
Postacie
Artykuły
Galeria

Postacie
Download
Multimedia
Muzyka
Ciekawostki
Uratuj 4400
Plakaty
Quiz
Gra
 Brooke Nevin

Brooke Candice Nevin
Urodziła się 22.12.1982r w Toronto, Ontario, Kanada.
Kiedy miała 4 lata zapisała się do szkoły tańca. Uczyła się stepowania i baletu oraz śpiewu (głównie jazzu). Potem muzyka się jej znudziła i zaczęła interesować się aktorstwem (została gwiazdą szkolnych przedstawień).
W 1996 roku 15-letnia Brooke, dzięki pomocy matki, wystąpiła w swym pierwszym filmie: "The Pirates of Penzance". Tego lata młoda debiutantka zatrudniła agenta i zamierzała zostać prawdziwą profesjonalistką. Po wielu poszukiwaniach otrzymała propozycję gościnnego wystąpienia w takich serialach jak: "Real Kids" i "Real Adventures". Następnie wystąpiła w "Short for Nothing" i "Running Wild". W 1999 roku za rolę w "Running Wild" została nominowana do Young Artists Award.
Całe rzesze fanów zdobyła rolą Rachel Berensen, którą odgrywała w telewizyjnym serialu "Animorphs". Potem posypały się coraz poważniejsze propozyjce. Wystąpiła w: "Are You Afraid of the Dark?", "Twice in a Lifetime", i zwariowanej kanadyjskiej komedii "JonoVision".
W wolnych chwilach opiekuje się dziećmi, uprawia sport, czyta, opiekuje się swoimi psami i, kiedy ma czas, przebywa ze swoimi przyjaciółmi oraz ze swą młodszą siostrą Kaleigh.
Brooke skończyła Leaside High School z rozszerzonym językiem francuskim. Swoje aktorskie umiejętności szlifuje w szkole LA's Second City Studio Theater.

Zobacz całą filmografię na IMDb.
Warto zobaczyć


Save 4400 -Uratuj 4400
Polecamy

Serwis o serialu SLIDERS
Top Lista


© Dexter, Theme Matonor