Strona główna
O serialu
Bohaterowie
Twórcy
Aktorzy
Spis odcinków
Artykuły
Galeria
Premiera
Wpadki
Cytaty
Ciekawostki
Download
Multimedia
O stronie
Mapa strony
Linki
Kontakt
.
Witaj na stronie poświęconej serialowi Stevena Spielberga TAKEN (Wybrańcy obcych) jak narazie jest to jedyna działająca Polska strona o tym serialu.


15.06.2006 11:44
Steven Spielberg wyreżyseruje dla studia Paramount Pictures niezatytułowany jeszcze film z gatunku sci-fi. Obraz opowiadać ma historię grupy kosmicznych odkrywców, którzy podróżując przez czarną dziurę przenoszą się do innego wymiaru. Za produkcję obrazu odpowiada Lynda Obst.

Pomysłodawcą fabuły jest ceniony, acz kontrowersyjny fizyk Kip S. Thorne twierdzący, iż czarne dziury nie tylko istnieją, ale jeszcze mogą służyć do podróży w czasie oraz innych wymiarów.

Już teraz wiadomo, że zapowiedziany film powstanie dopiero za kilka lat. Wcześniej Spielberg zamierza zrealizować zapowiadanego od lat Indianę Jonesa 4 oraz biograficzny film o prezydencie Abrahamie Lincolnie z Liamem Neesonem w roli głównej.
Źródło: filmweb.pl

6.06.2006 20:43
Anton Yelchin, Robert Downey Jr. oraz Hope Davis zagrają główne role w filmie pt. "Charlie Bartlett". Reżyserią filmu, który określany jest jako opowieść o dojrzewaniu, zajmie się debiutujący za kamerą Jon Poll. Yelchin, młody aktor znany z "Krainy wiecznego szczęścia", "Wybrańców obcych" i "Alpha Dog", wcieli się tutaj w rolę bogatego nastolatka, który rozpoczyna naukę w publicznym liceum. Chcąc zintegrować się z nowymi kolegami, chłopak wykorzystuje swój wrodzony urok i zostaje ich "psychiatrą".

Źródło: www.stopklatka.pl

6.06.2006 13:20
Dakota Fanning ,Robin Wright Penn i David Morse spotkają się na planie niezatytułowanego jeszcze dramatu obyczajowego, którego reżyserii podejmie się Deborah Kampmeier.
Prace na planie rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu w Wilmington w Północnej Karolinie.

Film opowiadał będzie historię wykorzystywanej seksualnie dziewczynki, która odnajduje oryginalny sposób na zapomnienie o traumatycznych przeżyciach polegający na naśladowaniu sposobu śpiewania i tańca Elvisa Presleya.

Źródło: www.filmweb.pl

19.05.2006 11:10
Dziś w nocy telewizja TVN zakończyła emisję TAKEN'a
Przeczytaj artykuł.Archiwum newsów
 

Ostatnia aktualizacja: 2006.05.11
© DEXTER
stat4u